Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.3703.18
Victorinox Fibrox 5.3703.18 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.3703.18
Усі ціни 11 →Кухонный нож Victorinox 5.3703.18 | 1 673 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox Filleting Flex 18см з черн. ручкою (5.3703. | 1 589 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Filleting Flex 18см с черн. ручкой (5.3703. | 1 589 грн. |
Нож кухонный Victorinox 5.3703.18 | 1 673 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Filleting Flexible 5.3703.18 | 1 371 грн. |
ще 6 пропозицій
Колірні варіанти:
- 5.3701.18 червоний
- 5.3702.18 синій
- 5.3703.18 чорний
- 5.3704.18 зелений
- 5.3707.18 білий
- 5.3708.18 жовтий
Модификації Victorinox Fibrox 5.3703.18
Ціни на Victorinox Fibrox 5.3703.18 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Fibrox 5.3707.18 | від 1 312 грн. | 3 пропозиції | ||
Victorinox Fibrox 5.3708.18 | від 1 312 грн. | 4 пропозиції | ||
Victorinox Fibrox 5.3704.18 | від 1 312 грн. | 4 пропозиції | ||
Victorinox Fibrox 5.3702.18 | від 1 312 грн. | 4 пропозиції | ||
Victorinox Fibrox 5.3703.18 | від 1 371 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →