Кухонний ніж Arcos Menorca 145900
Arcos Menorca 145900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Menorca 145900
Ніж сантоку Arcos Menorca 18 см (145900) | 995 грн. |
Ніж японський Arcos Іспанія Menorca 18 см 145900 FD | 1 150 грн. |
Ніж японський Arcos Menorca 18 см (145900) | 1 844 грн. |
Ніж японський Menorca 180 мм Arcos (145900) | 828 грн. |
Ніж японський Arcos Menorca довжина 18 см (145900) | 1 440 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →