Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio Color NU280415
Schneider New Unica Studio Color NU280415 |
|
Колір задньої панелі – бежевий.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio Color NU280415
Рамка двомісна горизонтальна Schneider Unica New Studio Color лілова з беж | 378 грн. |
Рамка 2-постова Schneider Electric Unica New Ліловий/беж (NU280415) | 374 грн. |
Подвійна рамка Schneider Unica New Studio Color NU280415 | 374 грн. |
Рамка 2-постова Unica New Ліловий / Бежевий Schneider Electric NU280415 | 382 грн. |
Модификації Schneider New Unica Studio Color NU280415
Ціни на Schneider New Unica Studio Color NU280415 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio Color NU280412 | від 374 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280418 | від 189 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280411 | від 378 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280417 | від 273 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280416 | від 378 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280415 | від 374 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280414 | від 378 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →