Велосипед Scott Addict 30 2021 frame XXL (280631.025)
Scott Addict 30 2021 frame XXL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scott 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scott.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scott Addict 30 2021 frame XXL
Scott Addict 30 28 (TW) 2021 (XXL, жовтий) 280631.025 | 70 950 грн. |
Велосипед 28" Scott Addict 30 yellow 61 (194-204 см) 280631.025 | 70 950 грн. |
Scott Велосипед SCOTT Addict 30 28" размер XXL рама 61 (TW) 280631.025 | 70 950 грн. |
Велосипед Scott Addict 30 (TW) 2XL61 280631.025 | 70 950 грн. |