Велосипед Scott Addict RC 40 2023 frame L (290354.056)
Scott Addict RC 40 2023 frame L |
|
У велосипеді відсутні троси перемикання передач, перемикання відбувається дистанційно по натисканню кнопок на гальмівних ручках.
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scott Addict RC 40 2023 frame L
Велосипед 28" Scott Addict RC 40 (2023) black/green (TW) L (176-186 см) 29 | 209 109 грн. |
Scott Велосипед SCOTT ADDICT RC 40 28" размер L (TW) 290354.056 | 209 109 грн. |
Велосипед Scott ADDICT RC 40 (TW) 23 - L 290354.056 | 209 109 грн. |