Велосипед Scott Addict RC 30 2023 frame XS (290353.049)
Scott Addict RC 30 2023 frame XS Addict (карбонові шосейні)карбонова вилкаелектронні манеткигідравлічні гальмабез амортизаціїдуже легкийкарбонова рама рама Lрама XS |
|
У велосипеді відсутні троси перемикання передач, перемикання відбувається дистанційно по натисканню кнопок на гальмівних ручках.
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scott Addict RC 30 2023 frame XS
Велосипед 28" Scott Addict RC 30 (TW) grey 49 (165-173 см) 290353.049 | 230 308 грн. |
Scott Велосипед SCOTT ADDICT RC 30 28" размер XS (TW) 290353.049 | 230 308 грн. |
Велосипед Scott ADDICT RC 30 (TW) 23 - XS49 290353.049 | 230 308 грн. |
Модификації Scott Addict RC 30 2023 frame XS
Ціни на Scott Addict RC 30 2023 frame XS |
---|---|---|---|---|
Scott Addict RC 30 2023 frame L | від 230 308 грн. | 3 пропозиції | ||
Scott Addict RC 30 2023 frame XS | від 230 308 грн. | 3 пропозиції |