Велосипед Scott Contessa Active 50 29 2021 frame M
Scott Contessa Active 50 29 2021 frame M рама Lрама M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scott 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scott.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scott Contessa Active 50 29 2021 frame M
Усі ціни 6 →Scott Contessa Active 50 29 (KH) 2021 (M, рожевий-червоний) 280686.268 | 21 500 грн. |
Scott Contessa Active 50 29 (KH) 2021 (M, рожевий-червоний) 280686.268 | 21 500 грн. |
Scott Contessa Active 50 29 (CH) 2021 (M, рожевий-червоний) 280693.268 | 21 500 грн. |
Scott Contessa Active 50 29 (CH) 2021 (M, зелений) 280694.268 | 21 500 грн. |
Scott Contessa Active 50 29 (CH) 2021 (M, рожевий-червоний) 280693.268 | 21 500 грн. |
Scott Contessa Active 50 29 (CH) 2021 (M, зелений) 280694.268 | 21 500 грн. |
Модификації Scott Contessa Active 50 29 2021 frame M
Ціни на Scott Contessa Active 50 29 2021 frame M |
---|---|---|---|---|
Scott Contessa Active 50 29 2021 frame L | від 21 500 грн. | 4 пропозиції | ||
Scott Contessa Active 50 29 2021 frame M | від 21 500 грн. | 6 пропозицій |