Жорсткий диск Seagate Ultra Touch STMA4000400 4 ТБ
Відео 2Фото 10 |
Seagate STMA4000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Ultra Touch STMA4000400 4 ТБ
Усі ціни 36 →Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 4.0TB Seagate Ultra Touch Pebble Grey (ST | 5 799 грн. |
Жесткий диск Seagate Ultra Touch Pebble 4.0TB USB Type-C Grey (STMA4000400 | 5 306 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Seagate Ultra Touch 4 TB (STMA4000400) | 5 329 грн. |
Жорсткий диск Seagate Ultra Touch 4 TB (STMA4000400) | 6 349 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Seagate Ultra Touch 4 Tb (STMA4000400) | 5 523 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate Ultra Touch STMA4000400
Ціни на Seagate Ultra Touch STMA4000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate Ultra Touch STMA2000400 2 ТБ | від 3 702 грн. | 38 пропозицій | ||
Seagate Ultra Touch STMA4000400 4 ТБ | від 5 234 грн. | 37 пропозицій | ||
Seagate Ultra Touch STMA5000400 5 ТБ | від 6 100 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →