Жорсткий диск Seagate One Touch HDD STKC5000400 5 ТБ
Відео 14Фото 7 |
Seagate STKC5000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Seagate One Touch HDD STKC5000400
Ціни на Seagate One Touch HDD STKC5000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate One Touch HDD STKB1000400 1 ТБ | від 2 199 грн. | 30 пропозицій | ||
Seagate One Touch HDD STKB2000400 2 ТБ | від 3 039 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate One Touch HDD STKC4000400 4 ТБ | від 4 629 грн. | 5 пропозицій | ||
Seagate One Touch HDD STKC5000400 5 ТБ | від 7 339 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →