Вудилище Shimano Beastmaster DX Feeder LC120LFDR (BMDXLC120LFDR)
Shimano Beastmaster DX Feeder LC120LFDR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Beastmaster DX Feeder LC120LFDR
Усі ціни 14 →Удилище фидерное Shimano Beastmaster Feeder DX LC 14’/4.27m max 120g (BMDX | 7 750 грн. |
Вудилище Shimano Beastmaster Feeder DX LC 14' 120g (BMDXLC120LFDR) | 7 750 грн. |
Удилище Shimano Beastmaster Feeder DX LC 14' 120g (BMDXLC120LFDR) BMDXLC12 | 7 750 грн. |
Фидерное удилище Shimano Beastmaster Feeder DX LC 14'/4.27m max 120g 2266. | 7 750 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Beastmaster Feeder DX LC 14' 120g (BMDXLC120LFDR) | 7 750 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →