Вудилище Shimano Speedmaster Surf Beach 45120 (SMSFSB45120)
Shimano Speedmaster Surf Beach 45120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Speedmaster Surf Beach 45120
Усі ціни 13 →Серфовое удилище Shimano Speedmaster Surf Beach 4.50m max 120g | 10 311 грн. |
Удилище серфовое Shimano Speedmaster Surf Beach 4.50m max 120g (SMSFSB4512 | 10 310 грн. |
Вудилище Shimano Speedmaster Surf Beach 4.50m max 120g (SMSFSB45120) | 10 310 грн. |
Удилище Shimano Speedmaster Surf Beach 4.50m max 120g (SMSFSB45120) SMSFSB | 10 310 грн. |
Вудилище Shimano Speedmaster Surf Beach 4.50m max 120g (SMSFSB45120) SMSFS | 10 310 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →