Вудилище Shimano Tribal TX Intensity Spod & Marker 13-500 (TXINTSPODMRK13)
Shimano Tribal TX Intensity Spod & Marker 13-500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Tribal TX Intensity Spod & Marker 13-500
Усі ціни 7 →Удилище карповое Shimano Tribal TX Intensity Spod & Marker 13’/3.96m 5 | 22 300 грн. |
Вудилище Shimano Tribal TX Intensity Spod Marker 13'/3.96m 5.0lbs (TXINTSP | 22 300 грн. |
Удилище Shimano Tribal TX Intensity Spod Marker 13'/3.96m 5.0lbs (TXINTSPO | 22 300 грн. |
Вудилище Shimano Tribal TX Intensity Spod Marker 13'/3.96m 5.0lbs (TXINTSP | 22 300 грн. |
Карповое удилище Shimano Tribal Carp TX Intensity Spod and Marker 13'/3.96 | 22 300 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Tribal TX Intensity Spod Marker 13'/3.96m 5.0lbs | 22 300 грн. |
Вудилище Shimano Tribal TX Intensity Spod Marker 13'/3.96m 5.0lbs (TXINTSP | 32 558 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →