Вудилище Shimano Catana FX Spin 213MLC (SCATFX70MLC)
Shimano Catana FX Spin 213MLC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Catana FX Spin 213MLC
Усі ціни 12 →Спиннинг Shimano Catana FX Spinning M-Fast 7’0’’/2.13m 7-21g (SCATFX70MLC) | 2 240 грн. |
Удилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 7'0''/2.13m 7-21g (SCATFX70MLC) | 2 240 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 7'0''/2.13m 7-21g (SCATFX70MLC) | 2 240 грн. |
Спининговое удилище Shimano Catana FX Spinning Fast 7'0''/2.13m 7-21g 2266 | 2 240 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 7'0''/2.13m 7-21g (SCAT | 2 240 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →