Вудилище Shimano Tribal TX-9B 12 Intensity (TX9B12INTSPC)
Shimano Tribal TX-9B 12 Intensity |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Tribal TX-9B 12 Intensity
Усі ціни 9 →Удилище карповое Shimano TX-9B Carp 12’/3.66m 3.50lbs+ - 2sec (TX9B12INTSP | 21 860 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-9B 12'/3.66m 3.50lbs+ - 2sec (TX9B12INTSPC | 21 860 грн. |
Удилище Shimano Tribal Carp TX-9B 12'/3.66m 3.50lbs+ - 2sec (TX9B12INTSPC) | 21 860 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-9B 12'/3.66m 3.50lbs+ - 2sec (TX9B12INTSPC | 21 860 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Tribal Carp TX-9B 12'/3.66m 3.50lbs+ - 2sec (TX9B | 21 860 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →