Вудилище Shimano Tribal TX-9B 13 Intensity (TX9B13INTSPC)
Shimano Tribal TX-9B 13 Intensity |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Tribal TX-9B 13 Intensity
Усі ціни 9 →Удилище карповое Shimano TX-9B Carp 13’/3.96m 3.50lbs+ - 2sec (TX9B13INTSP | 22 520 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-9B 13'/3.96m 3.50lbs+ - 2sec (TX9B13INTSPC | 22 520 грн. |
Удилище Shimano Tribal Carp TX-9B 13'/3.96m 3.50lbs+ - 2sec (TX9B13INTSPC) | 22 520 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-9B 13'/3.96m 3.50lbs+ - 2sec (TX9B13INTSPC | 22 520 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Tribal Carp TX-9B 13'/3.96m 3.50lbs+ - 2sec (TX9B | 22 520 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →