Вудилище Shimano Tribal TX-2 12 Intensity (TX212INT)
Shimano Tribal TX-2 12 Intensity |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Tribal TX-2 12 Intensity
Усі ціни 11 →Удилище карповое Shimano Tribal Carp TX-2 Intensity 12’/3.66m 3.50lb - 2se | 6 660 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-2 Intensity 12'/3.66m 3.50lb - 2sec (TX212 | 6 660 грн. |
Удилище Shimano Tribal Carp TX-2 Intensity 12'/3.66m 3.50lb - 2sec (TX212I | 6 660 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-2 Intensity 12'/3.66m 3.50lb - 2sec (TX212 | 6 660 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Tribal Carp TX-2 Intensity 12'/3.66m 3.50lb - 2se | 6 660 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →