Вудилище Shimano Catana FX Spin 269MLE (SCATFX810MLE)
Shimano Catana FX Spin 269MLE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Catana FX Spin 269MLE
Усі ціни 6 →Спиннинг Shimano Catana FX Spinning Fast 8’10’’/2.69m 7-21g (SCATFX810MLE) | 2 770 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning Fast 8'10''/2.69m 7-21g (SCATFX810MLE) | 2 770 грн. |
Удилище Shimano Catana FX Spinning Fast 8'10''/2.69m 7-21g (SCATFX810MLE) | 2 770 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning Fast 8'10''/2.69m 7-21g (SCATFX810MLE) | 2 770 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Catana FX Spinning Fast 8'10''/2.69m 7-21g (SCATF | 2 770 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning Fast 8'10''/2.69m 7-21g (SCATFX810MLE) | 4 058 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →