Вудилище Shimano Super Ultegra Medium 700
Shimano Super Ultegra Medium 700 Super Ultegraдовгі |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Super Ultegra Medium 700
Усі ціни 8 →Удилище маховое Shimano Super Ultegra Medium 7.00m 8-18g (SULTTEM70) | 11 510 грн. |
Вудилище Shimano Super Ultegra Medium 7.00m 8-18g (SULTTEM70) | 11 510 грн. |
Удилище Shimano Super Ultegra Medium 7.00m 8-18g (SULTTEM70) SULTTEM70 | 11 510 грн. |
Вудилище Shimano Super Ultegra Medium 7.00m 8-18g (SULTTEM70) SULTTEM70 | 11 510 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Super Ultegra Medium 7.00m 8-18g (SULTTEM70) SULT | 11 510 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →