Вудилище Shimano Aspire TE Medium 700 (ASPIM70)
Shimano Aspire TE Medium 700 довгі |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Aspire TE Medium 700
Усі ціни 10 →Удилище маховое Shimano Aspire TE Medium 7.00m 8-18g (ASPIM70) | 20 390 грн. |
Вудилище Shimano Aspire TE Medium 7.00m 8-18g (ASPIM70) | 20 390 грн. |
Удилище Shimano Aspire TE Medium 7.00m 8-18g (ASPIM70) ASPIM70 | 20 390 грн. |
Вудилище Shimano Aspire TE Medium 7.00m 8-18g (ASPIM70) ASPIM70 | 20 390 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Aspire TE Medium 7.00m 8-18g (ASPIM70) ASPIM70 | 20 390 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →