Вудилище Shimano Tribal TX-2 Cork 12-325 (TX212325SPC)
Shimano Tribal TX-2 Cork 12-325 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Tribal TX-2 Cork 12-325
Усі ціни 9 →Удилище карповое Shimano Tribal Carp TX-2 Cork 12’/3.66m 3.25lbs - 2sec (T | 6 410 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-2 Cork 12'/3.66m 3.25lbs - 2sec (TX212325S | 6 410 грн. |
Удилище Shimano Tribal Carp TX-2 Cork 12'/3.66m 3.25lbs - 2sec (TX212325SP | 6 410 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-2 Cork 12'/3.66m 3.25lbs - 2sec (TX212325S | 6 410 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Tribal Carp TX-2 Cork 12'/3.66m 3.25lbs - 2sec (T | 6 410 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →