Вудилище Shimano Catana FX Telespin 270MH (SCATFXTE27MH)
Shimano Catana FX Telespin 270MH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Catana FX Telespin 270MH
Усі ціни 13 →Спиннинг Shimano Catana FX Spinning Tele 2.70m 14-40g (SCATFXTE27MH) | 3 220 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning Tele 2.70m 14-40g (SCATFXTE27MH) | 3 220 грн. |
Удилище Shimano Catana FX Spinning Tele 2.70m 14-40g (SCATFXTE27MH) SCATFX | 3 220 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning Tele 2.70m 14-40g (SCATFXTE27MH) SCATF | 3 220 грн. |
Спининговое удилище Shimano Catana FX Spinning Tele 2.70m 14-40g 2266.43.5 | 3 220 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →