Вудилище Shimano Tribal TX-2 13-300
Shimano Tribal TX-2 13-300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Tribal TX-2 13-300
Усі ціни 13 →Удилище карповое Shimano Tribal Carp TX-2 13’/3.96m 3.0lbs (TX213300) | 6 280 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-2 13'/3.96m 3.0lbs - 2sec (TX213300) | 6 280 грн. |
Удилище Shimano Tribal Carp TX-2 13'/3.96m 3.0lbs - 2sec (TX213300) TX2133 | 6 280 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-2 13'/3.96m 3.0lbs - 2sec (TX213300) TX213 | 6 280 грн. |
Карповое удилище Shimano Tribal Carp TX-2 13'/3.96m 3.0lbs - 2sec. 2266.77 | 6 280 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →