Вудилище Shimano Catana FX Spin 269XHC (SCATFX810XHC)
Shimano Catana FX Spin 269XHC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Catana FX Spin 269XHC
Усі ціни 18 →Спиннинг Shimano Catana FX Spinning M-Fast 8’10’’/2.69m 50-100g (SCATFX810 | 3 070 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 8'10''/2.69m 50-100g (SCATFX810 | 3 070 грн. |
Удилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 8'10''/2.69m 50-100g (SCATFX810X | 3 070 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 8'10''/2.69m 50-100g (SCATFX810 | 3 070 грн. |
Спининговое удилище Shimano Catana FX Spinning Fast 8'10''/2.69m 50-100g 2 | 3 070 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →