Вудилище Shimano Vengeance DX TE Surf 430-170 (VDXSFTE4317)
Shimano Vengeance DX TE Surf 430-170 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Vengeance DX TE Surf 430-170
Усі ціни 12 →Удилище серфовое Shimano Vengeance DX TE Surf 4.30m max 170g (VDXSFTE4317) | 4 070 грн. |
Вудилище Shimano Vengeance DX TE Surf 4.30m max 170g (VDXSFTE4317) | 4 070 грн. |
Удилище Shimano Vengeance DX TE Surf 4.30m max 170g (VDXSFTE4317) VDXSFTE4 | 4 070 грн. |
Вудилище Shimano Vengeance DX TE Surf 4.30m max 170g (VDXSFTE4317) VDXSFTE | 4 070 грн. |
Серфовое удилище Shimano Vengeance DX TE Surf 4.30m max 200g 2266.92.41 | 4 070 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →