Вудилище Shimano Vengeance DX TE Surf 420-150 (VDXSFTE4215)
Shimano Vengeance DX TE Surf 420-150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Vengeance DX TE Surf 420-150
Усі ціни 15 →Удилище серфовое Shimano Vengeance DX TE Surf 4.20m max 150g (VDXSFTE4215) | 3 900 грн. |
Вудилище Shimano Vengeance DX TE Surf 4.20m max 150g (VDXSFTE4215) | 3 900 грн. |
Удилище Shimano Vengeance DX TE Surf 4.20m max 150g (VDXSFTE4215) VDXSFTE4 | 3 900 грн. |
Вудилище Shimano Vengeance DX TE Surf 4.20m max 150g (VDXSFTE4215) VDXSFTE | 3 900 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Vengeance DX TE Surf 4.20m max 150g (VDXSFTE4215) | 3 900 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →