Вудилище Shimano Catana FX Telespin 270M (SCATFXTE27M)
Shimano Catana FX Telespin 270M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Catana FX Telespin 270M
Усі ціни 13 →Спиннинг Shimano Catana FX Spinning Tele 2.70m 10-30g (SCATFXTE27M) | 3 170 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning Tele 2.70m 10-30g (SCATFXTE27M) | 3 170 грн. |
Удилище Shimano Catana FX Spinning Tele 2.70m 10-30g (SCATFXTE27M) SCATFXT | 3 170 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning Tele 2.70m 10-30g (SCATFXTE27M) SCATFX | 3 170 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Catana FX Spinning Tele 2.70m 10-30g (SCATFXTE27M | 3 170 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →