Акустична система TAGA Harmony Platinum C-90SL
Фото 11 |
TAGA Harmony Platinum C-90SL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony Platinum C-90SL
Усі ціни 11 →Taga Harmony Platinum C-90 SL Black офіційна гарантія | 5 249 грн. |
Центральний канал Taga Harmony Platinum C-90 SLIM Wenge | 6 600 грн. |
Центральний канал TAGA Harmony Platinum C-90 SLIM | 7 022 грн. |
Taga Harmony Platinum C-90 SL Wenge офіційна гарантія | 5 249 грн. |
Taga Harmony Platinum C-90 SL Walnut офіційна гарантія | 5 249 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості акустичної системи TAGA Harmony Platinum C-90SL:
- Можливість кріплення на стіну
РекомендуємоПорівняти в таблиці →