Акустична система TAGA Harmony Platinum S-100
Фото 4 |
TAGA Harmony Platinum S-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony Platinum S-100
Усі ціни 15 →Taga Harmony Platinum S-100 Black офіційна гарантія | 14 399 грн. |
Taga Harmony Platinum S-100 V.3 Dąb | 18 160 грн. |
Полична акустика Taga Harmony Platinum S-100 Wenge | 18 000 грн. |
Taga Harmony Platinum S-100 V.3 Dąb | 19 068 грн. |
Полична акустика TAGA Harmony Platinum S-100 | 19 208 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості акустичної системи TAGA Harmony Platinum S-100:
- Можливість кріплення на стіну
РекомендуємоПорівняти в таблиці →