Акустична система TAGA Harmony TAV-806C
Відео 1Фото 4 |
TAGA Harmony TAV-806C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony TAV-806C
Усі ціни 7 →Taga Harmony TAV-806C Black офіційна гарантія | 2 849 грн. |
Центральний канал Taga Harmony TAV-806C Wenge | 3 600 грн. |
Центральний канал TAGA Harmony TAV-806C Oak | 3 830 грн. |
Taga Harmony TAV-806C Walnut офіційна гарантія | 2 849 грн. |
Taga Harmony TAV-806C Wenge офіційна гарантія | 2 849 грн. |
Центральний канал Taga Harmony TAV-806C Walnut | 3 600 грн. |
Центральний канал Taga Harmony TAV-806C Black | 3 600 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акустичної системи TAGA Harmony TAV-806C:
- Можливість кріплення на стіну
РекомендуємоПорівняти в таблиці →