Кухонний ніж TESCOMA Feelwood 884820
TESCOMA Feelwood 884820 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Feelwood 884820
Ніж кулінарний Tescoma FEELWOOD, 18 см 884820 | 1 249 грн. |
Ніж кулінарний Tescoma Feelwood 18 см (884820t) | 1 249 грн. |
Ніж кулінарний FEELWOOD 18 см 884820 | 1 249 грн. |
Ніж кухарський Tescoma Feelwood 18см 884820 | 1 249 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →