Кухонний ніж TESCOMA GrandChef 884614
Відео 1Фото 2 |
TESCOMA GrandChef 884614 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA GrandChef 884614
Ніж кулінарний Tescoma GrandCHEF, 18 см 884614 | 1 019 грн. |
Ніж кулінарний Tescoma GrandCHEF 18 см (884614) | 1 019 грн. |
Ніж кулінарний GrandCHEF 18 см 884614 | 1 019 грн. |
Ніж кухарський Tescoma GrandCHEF 18см 884614 | 1 019 грн. |
Ніж кухаря Tescoma Grand Chef 30 см (884614) | 1 019 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →