Біти / торцеві голівки TOPTUL GAAG0901
TOPTUL GAAG0901 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GAAG0901
Усі ціни 7 →Набор головок TORX 1/2 E10-E24 Toptul GAAG0901 9 шт | 584 грн. |
Набор головок Star Toptul 1/2" 9ед. (GAAG0901) | 584 грн. |
Набор головок TORX на планке TOPTUL 1/2" E10-E24 9ед. GAAG0901 GAAG0901 | 584 грн. |
Toptul 897584 — Набір головок TORX 1/2" TOPTUL GAAG0901 | 658 грн. |
Набір головок Toptul Torx 1/2" E10-E24 9 предметів (GAAG0901) | 584 грн. |
Набір головок TORX 1/2" E10-E24 9ед.(зірка Давида) TOPTUL GAAG0901 | 584 грн. |
Набір головок TORX на планці TOPTUL 1/2" E10-E24 9ед. GAAG0901 | 584 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →