Каструля Unique UN-5220
Unique UN-5220 6.2 л10 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5220
Усі ціни 10 →Котел UNIQUE UN-5220 (10л, 28*20см, круглий, Stock Pot) Скляна | 1 297 грн. |
Котел гранітний Unique UN-5220 з кришкою. 10 л | 1 129 грн. |
Каструля-казан UNIQUE UN-5220 з антипригарним покриттям 10л 28*20cm, кругл | 1 132 грн. |
Котел UNIQUE UN-5220 (10л, 28*20см, круглий, Stock Pot) з потовщеним індук | 1 286 грн. |
Котел UNIQUE UN-5220 (10л, 28*20см, круглий, Stock Pot) з гранітним покрит | 1 286 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Unique UN-5220
Ціни на Unique UN-5220 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5219 | від 886 грн. | 4 пропозиції | ||
Unique UN-5220 | від 1 066 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →