Каструля Unique UN-5214
Unique UN-5214 |
|
Ручка кришки має вбудований дозатор, який використовується для заливки оливкової олії або вина.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5214
Усі ціни 8 →Круглий Козан із гранітним покриттям UNIQUE UN-5214 2,4 л, 20см Кругла | 734 грн. |
Круглий котел із гранітним покриттям UNIQUE UN-5214, 2,4 л, | 739 грн. |
Круглий Казан з гранітним покриттям UNIQUE UN-5214 2,4 л, 20см зносостійки | 718 грн. |
Круглий Козан із гранітним покриттям UNIQUE UN-5214 2,4 л, 20см зносостійк | 718 грн. |
Котел із кришкою Unique UN-5214 2,4 л | 659 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Unique UN-5214
Ціни на Unique UN-5214 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5212 | від 469 грн. | 16 пропозицій | ||
Unique UN-5214 | від 602 грн. | 9 пропозицій | ||
Unique UN-5215 | від 689 грн. | 3 пропозиції | ||
Unique UN-5216 | від 762 грн. | 10 пропозицій | ||
Unique UN-5217 | від 869 грн. | 6 пропозицій | ||
Unique UN-5218 | від 1 041 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →