Ківш RiNGEL Zira RG-41006-18
Фото 6 |
RiNGEL Zira RG-41006-18 |
|
Внутрішнє тришарове антипригарне покриття.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Zira RG-41006-18
Ringel Zira 18 см 1.7 л (RG-41006-18) Zira18см1.7л(RG-41006-18) | 829 грн. |
Ківш Ringel Zira з кришкою 18 см 1.7 л (RG-41006-18) | 829 грн. |
Ківш RINGEL ZiraRG-41006-18 (1.7л/18см) | 1 008 грн. |
Ківш Ringel Zira 1.7 л (RG-41006-18) | 638 грн. |
Ківш Ringel Zira з кришкою 1.7 л (RG-41006-18) | 1 035 грн. |
Модификації RiNGEL Zira RG-41006-18
Ціни на RiNGEL Zira RG-41006-18 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Zira RG-41006-16 | від 584 грн. | 10 пропозицій | ||
RiNGEL Zira RG-41006-18 | від 638 грн. | 6 пропозицій | ||
RiNGEL Zira RG-41006-20 | від 684 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →