Змішувач Volle Bravo C 1500.110301
Фото 5 |
Volle Bravo C 1500.110301 |
|
Встановлено аератор Neoperl (Швейцарія).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Bravo C 1500.110301
Усі ціни 35 →Змішувач для кухні Volle Bravo чорний матовий 1500.110304 | 6 411 грн. |
Volle Volle Bravo C 1500.110306 | 7 921 грн. |
Змішувач для кухні із висувною лійкою VOLLE BRAVO сатин нержавіюча сталь 1 | 5 232 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Volle BRAVO C pistola gris (1500.110 | 7 921 грн. |
Смеситель для кухни Volle Bravo C 1500.110301 с выдвижным изливом, cromo 1 | 6 413 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →