Змішувач Volle Pardo 1548.020101
Фото 9 |
Volle Pardo 1548.020101 |
|
Змішувач має аератор з шарнірним з'єднанням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Pardo 1548.020101
Усі ціни 56 →Змішувач для біде Volle Pardo чорний матовий 1548.020104 | 2 783 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу VOLLE PARDO на біде одноважільний хром нерж | 3 035 грн. |
Змішувач для біде Volle PARDO pistola gris (1548.020106) 1548.020106 | 3 498 грн. |
Змішувач для біде Volle Pardo Нікель (1548.020102) 1548.020102 | 2 545 грн. |
Смеситель для биде Volle PARDO никель (1548.020102) 1548.020102 | 2 061 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →