Змішувач Volle Pardo 1548.100201
Фото 11 |
Volle Pardo 1548.100201 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Pardo 1548.100201
Усі ціни 57 →Змішувач прихованого монтажу Volle Pardo чорний матовий 1548.100204 | 1 922 грн. |
Змішувач прихованого монтажу VOLLE PARDO хром латунь 180x130мм 1548.100201 | 1 742 грн. |
Змішувач для душу прихованого монтажу Volle PARDO pistola gris (1548.10020 | 2 437 грн. |
Смеситель для душа Volle Pardo 1548.100202, скрытый монтаж, cepillado niqu | 2 052 грн. |
Змішувач для душу Volle Pardo прихований монтаж Нікель (1548.100202) 1548. | 2 052 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →