Змішувач Volle Pardo 1548.030201
Фото 7 |
Volle Pardo 1548.030201 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Pardo 1548.030201
Усі ціни 36 →Змішувач прихованого монтажу з перемикачем VOLLE PARDO хром латунь 180x130 | 2 868 грн. |
Смеситель для ванны Volle Pardo 1548.030206, скрытый монтаж, pistola gris | 3 518 грн. |
Змішувач для ванни прихованого монтажу Volle PARDO pistola gris (1548.0302 | 3 518 грн. |
Змішувач для ванни Volle Pardo прихований монтаж (1548.030202) 1548.030202 | 3 071 грн. |
Змішувач прихованого монтажу для ванни Volle PARDO (1548.030201) | 2 868 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →