Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC530 WUH721414ALE604 14 ТБ 604 SATA (16879413582)
Відео 3 |
WD Ultrastar DC HC530 WUH721414ALE604 14 ТБ 604 SATA |
|
Серія жорстких дисків HC500 з гелієвим наповненням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Ultrastar DC HC530 WUH721414ALE604 14 ТБ 604 SATA
Усі ціни 13 →Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC530 14 TB (WUH721414ALE604/0F31152) | 10 886 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Wd Ultrastar Dc HC530 14 Tb (WUH721414ALE604/0F31 | 10 900 грн. |
Внутренний жесткий диск Wd Ultrastar Dc HC530 14 Tb (WUH721414ALE604/0F311 | 10 770 грн. |
Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC530 14 TB (WUH721414ALE604/0F31152) Ultras | 11 894 грн. |
Жесткий диск 3.5" 14TB WD (WUH721414ALE604) WUH721414ALE604 | 10 473 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Ultrastar DC HC530 WUH721414ALE604
Ціни на WD Ultrastar DC HC530 WUH721414ALE604 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HC530 WUH721414ALE6L4 14 ТБ 6L4 SATA | від 13 760 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HC530 WUH721414ALE604 14 ТБ 604 SATA | від 10 473 грн. | 13 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HC530 WUH721414AL5204 14 ТБ SAS | від 17 040 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →