Каструля WOLL Diamond Lite W128DPS
WOLL Diamond Lite W128DPS 5 л7.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLL Diamond Lite W128DPS
Каструля Woll Diamond Lite 28x15.5см, 7.5л (W128DPS) | 3 038 грн. |
Кастрюля Woll Diamond Lite 28x15.5см, 7.5л (W128DPS) | 2 608 грн. |
Кастрюля Woll Diamond Lite без крышки 7,5 л W128DPS | 3 183 грн. |
Кастрюля WOLL 28*15,5 см 7,5 л Diamond Lite (W128DPS) W128DPS | 3 183 грн. |
Каструля WOLL 28*15,5 см 7,5 л Diamond Lite (W128DPS) | 3 183 грн. |
Модификації WOLL Diamond Lite W128DPS
Ціни на WOLL Diamond Lite W128DPS |
---|---|---|---|---|
WOLL Diamond Lite W124DPS | від 2 873 грн. | 2 пропозиції | ||
WOLL Diamond Lite W128DPS | від 2 608 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →