Литий диск WSP Italy W669 10x19/5x120 ET21 DIA72,6
від 9 120 до 10 599 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):21 мм |
Модифікації WSP Italy W669 7
Характеристики
WSP Italy W669 10x19/5x120 ET21 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W669 10x19/5x120 ET21 DIA72,6
Сортувати
Литые диски WSP Italy BMW (W669) Holywood R19 W10 PCD5x120 ET21 DIA72.6 (d | 9 269 грн. |
WSP Italy W669 R19 W10 PCD5x120 ET21 DIA72.6 DARK SILVER | 9 562 грн. |
Диски WSP Italy BMW (W669) Holywood 10x19 5x120 ET21 DIA72,6 (dark silver) | 9 935 грн. |
WSP Italy W669 (R19 W10.0 PCD5x120 ET21 DIA72.6) dark silver | 10 010 грн. |
WSP Italy BMW (W669) Holywood 10x19 5x120 ET21 DIA72.6 DS. | 9 120 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі