Смартфон Xiaomi Mi 11 256 ГБ / 12 ГБ
Відео 51Фото 14 | 15 187 грн. Купити! Смартфон Xiaomi Mi 11 12/256Gb Vegan Leather Lilac Purple Asian VersionМаркетплейс: Rozetka.ua DMSЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Xiaomi Mi 11 256 ГБ / 12 ГБ
2021 рік11 Seriesгарний звук120 ГцNFCбез microSDfast chargeбездротова зарядкастереонемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6безрамковийекран-водоспад
Екран:6.81 ", вигнутий, 3200х1440 (20:9), 515 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Snapdragon 888 5G
Камера:3 модулі, 108 МП, + 13 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4600 мАгод
Вага:196 г
Вбудований в дисплей пульсометр.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Xiaomi 11 (топ)Порівняти в таблиці →
від 14 459 грн.
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.81 ", 515 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 196 г
від 10 099 грн.
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.81 ", 515 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 196 г
від 17 762 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4520 мАгод, 196 г
від 15 187 грн.
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.81 ", 515 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 196 г
Показано 3 із 33 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Xiaomi Mi 11 - полный обзор это УЖАС и ШЕДЕВР!
12 січня 2021498 854 перегляда
Xiaomi Mi11 Распаковка и тест производительности Snapdragon 888
3 січня 2021307 584 перегляда
Xiaomi Mi 11 - полный провал или НОВЫЙ УРОВЕНЬ смартфонов Xiaomi снова КОРОЛЬ ?
28 грудня 202032 424 перегляда
Огляд Xiaomi Mi 11 Ultra - Один з кращих флагманів на ринку ?
19 квітня 20216 908 переглядів
Xiaomi Mi 11i - .
7 червня 20214 166 переглядів
Realme GT Master Edition Xiaomi 11 Lite 5G Ne.
17 листопада 20212 896 переглядів
Порівняння смартфонів Xiaomi 11T vs Xiaomi 11T Pro - В чому різниця ?
13 грудня 20215 363 перегляда
Mi 11 Ultra !
16 квітня 202114 523 перегляда
Mi 11 Ultra — огляд крутезної новинки! ТОПовий смартфон 2021!
13 квітня 20217 282 перегляда
Xiaomi Mi 11T Pro unboxing | розпаковка та огляд комплекту | easymac.com.ua
26 жовтня 20212 431 перегляд
Mi 11 Lite 5G | !
2 червня 202114 649 переглядів
Deexe Thunder Series Xiaomi Redmi Note 11:
19 вересня 20223 076 переглядів
Огляд смартфона Mi 11 Lite | ТОПовий смартфон 2021!
22 квітня 202130 757 переглядів
ВИДЕОСРАВНЕНИЕ: Xiaomi 12 Pro, Vivo X70 Pro+, Xiaomi Mi11 Ultra / Иностранец в Китае / Китайский ТЦ
13 лютого 20224 099 переглядів
САМЫЙ МОЩНЫЙ СМАРТФОН и НЕДОРОГО: как Xiaomi Mi 11i и Realme GT дракона укрощали
5 серпня 202162 595 переглядів
Xiaomi Mi 11 - Мучения длиной в 2 дня. Замена стекла / Mi 11 Glass replacement
22 листопада 202156 655 переглядів
Обзор Xiaomi Mi 11 - взгляд изнутри. Чего не хватает китайскому флагману | Разборка Xiaomi Mi 11
14 квітня 202182 078 переглядів
Игры Xiaomi Mi 11 (Free Fire, GTA, RealRacing3)
9 березня 20211 347 переглядів
Xiaomi 11 Lite NE 128 Гб - Распаковка | Комплектация | Внешний Вид
21 грудня 20213 812 переглядів
Разобрал Xiaomi Mi 11! - JerryRigSuckBigDikEverywhere.
20 лютого 20219 726 переглядів
Xiaomi Mi 11 Не работает wifi не включается wi-fi Перепайка процессора Reballing CPU no wifi
31 січня 20231 564 перегляда
Как включить режим разработчика на Xiaomi Mi 11 Ultra / Настройки разработчика на Xiaomi Mi 11 Ultra
9 грудня 2021597 переглядів
Как снять видео в режиме Timalapse на Xiaomi Mi 11 Ultra / Ускоренная сьемка на Xiaomi Mi 11 Ultra
20 грудня 2021615 переглядів
Mi 11 Lite Unboxing & Review || In Telugu || Slimmest & Lightest Smartphone of 2021 ll
23 червня 2021389 667 переглядів
Xiaomi Mi 11 Lite in Sri Lanka | Unboxing & First Impression Sinhala
19 червня 2021172 018 переглядів
Xiaomi Mi 11 Unboxing | THE NEW BEAST ON THE BLOCK.
28 лютого 2021769 переглядів
Oppo Find X3 Pro VS. Xiaomi MI 11 2021 Quick Review and Comparison
1 червня 2021419 переглядів
Xiaomi 11i (5G)Unboxing vlog|| #shorts #youtubeshorts #viral #trending #unboxing #mobile
16 жовтня 2022260 переглядів
Xiaomi Mi 11 Full Review In Bangla l In Tech Bd
13 січня 2021116 переглядів
Xiaomi Mi 11 Lite Unboxing Impressions | This YELLOW tho'
17 серпня 2021323 перегляда
XiaoMi Mi 11 COMPREHENSIVE Review - World's FIRST Snapdragon 888 phone!
29 січня 20213 596 переглядів
Xiaomi 11 Lite NE 5G Unboxing & Quick Review || in Telugu ||
30 вересня 2021377 813 переглядів
Xiaomi Mi 11 Unboxing
30 грудня 2020234 перегляда
Redmi Note 11 | Under 15k | Unboxing & First Impression | Mi Studio Kochi, MG Road
12 березня 2022263 605 переглядів
Xiaomi 11T Pro Unboxing & impressions || in Telugu ||
19 січня 2022423 759 переглядів
Xiaomi Mi 11 Lite: um dos smartphones mais interessantes de 2021 [Análise/Review]
6 травня 2021316 146 переглядів
Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE ! Unboxing
6 січня 20221 084 перегляда
Xiaomi MI 11 Quick Unboxing
8 лютого 2021220 переглядів
Realme Race Ace 2021 VS. Xiaomi MI 11 2021 Quick Review and Comparison
13 травня 2021294 перегляда
Xiaomi POCO X4 Pro vs POCO X3 Pro - porównanie, Krótka Mobzilla odc. 110 [+KONKURS - zakończony]
30 березня 202285 009 переглядів
Realme GT vs Xiaomi Mi 11i - porównanie, Krótka Mobzilla odc. 101 [+KONKURS - zakończony]
27 червня 202155 698 переглядів
Redmi Note 11 | Cena niska, poprzeczka wysoko | RECENZJA
17 лютого 202269 577 переглядів
Xiaomi Mi 11 Ultra - Wygina się?
10 квітня 2021300 626 переглядів
Xiaomi zapowiedziało telefon dla vlogerów - Xiaomi Mi 11 Ultra
31 березня 2021216 911 переглядів
Xiaomi Redmi Note 11 vs Redmi Note 10 - porównanie, Krótka Mobzilla odc. 108 [+KONKURS - zakończony]
23 лютого 2022128 000 переглядів
Xiaomi Mi 11 | OPŁACALNY i GORĄCY Snapdragon 888 | OPINIA
28 січня 202173 645 переглядів
realme GT vs Galaxy S21 Ultra vs Xiaomi Mi 11 vs iPhone 12 Pro | PORÓWNANIE
18 червня 202192 431 перегляд
Xiaomi Mi11 vs Samsung S21 Ultra
21 січня 20211 197 855 переглядів
СПАСИБО ОГРОМНОЕ — XIAOMI!
1 травня 202124 176 переглядів
Огляд Xiaomi Mi 11 - Snapdragon 888. Новий лідер на ринку!
8 березня 20216 582 перегляда
Обзор Xiaomi Mi 11 / Очередной ТОП или проходняк?
15 серпня 20211 555 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Xiaomi Mi 11
Ціни на Xiaomi Mi 11 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Mi 11 128 ГБ / 8 ГБ | від 10 099 грн. | 1 пропозиція | ||
Xiaomi Mi 11 256 ГБ / 8 ГБ | від 14 459 грн. | 10 пропозицій | ||
Xiaomi Mi 11 256 ГБ / 12 ГБ | від 15 187 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.81 ", 515 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 196 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 249 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 740 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 116 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 275 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 22 999 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 499 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 388 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 560 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 17 354 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г