Смартфон Xiaomi Redmi 12 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 4Фото 10 |
Врівноважена модель із бюджетної ліги смартфонів Xiaomi зразка 2023 року. Пристрій обладнали великим IPS-екраном калібру 6.79 дюймів по діагоналі, який відображає картинку в максимальній роздільній здатності Full HD+ (2400х1080 пікселів) і може похвалитися збільшеною частотою оновлення (90 Гц). У острівному отворі по центру верхнього сегмента дисплея видніється об'єктив 8 МП селфі-камери.
Основний фотомодуль на борту Xiaomi Redmi 12 256GB поєднує під крилом тріо датчиків зображення: 50 МП ведучий, 8 МП ультраширик та 2 МП сенсор для розмиття фону в портретному режимі зйомки. Працює апарат під керуванням восьмиядерного чіпсету MediaTek Helio G88. Оперативна пам'ять у смартфоні має 8 ГБ стандарту LPDDR4x, а місткість штатного сховища даних становить 256 ГБ. За рахунок відмови від послуг другої SIM-картки користувач має право встановити в гібридний слот розширення флешку microSD. Живиться смартфон від акумулятора ємністю 5000 мАгод з функцією злегка прискореної провідної зарядки потужністю 18 Вт. Залежно від регіону продажів модель оснащуватиметься NFC-чіпом. А ще в мобільному пристрої є фірмовий ІЧ-порт.
Купити Xiaomi Redmi 12 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 148 →Xiaomi Redmi 12 8/256 Sky Blue | 6 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 12 8/256GB Dual Sim Sky Blue Redmi 12 8/256GB Sky Bl | 6 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 12 8/256 Sky Blue 997613 | 6 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 12 8/256GB Midnight Black | 6 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 12 8/256Gb Midnight Black (Global, NFC) | 5 999 грн. |
Модификації Xiaomi Redmi 12
Ціни на Xiaomi Redmi 12 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 12 128 ГБ / 4 ГБ | від 4 449 грн. | 136 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 12 128 ГБ / 8 ГБ | від 5 299 грн. | 30 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 12 256 ГБ / 8 ГБ | від 5 750 грн. | 148 пропозицій |