Біти / торцеві голівки Yato YT-10653
Фото 4 |
Yato YT-10653 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-10653
Набор ударных бит Yato Torx, Spline 3/4", 6 шт YT-10653 | 2 255 грн. |
Набір біт YATO 3/4" T70-100 M16 M18 6шт (YT-10653) | 1 901 грн. |
Набір біт YATO 3/4" T70-100 M16 M18 6шт (YT-10653) | 1 901 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →