Змішувач Zerix Fox-001 ZX3119
Zerix Fox-001 ZX3119 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix Fox-001 ZX3119
Усі ціни 9 →Кран на кухню одновентильний ZERIX FOX-001 сатин нержавіюча сталь ZX3119 | 561 грн. |
Змішувач для умивальника з нержавіючої сталі SUS304 ZERIX FOX-001 (ZX3119) | 561 грн. |
Змішувач для умивальника з нерж. сталі SUS304 ZERIX FOX-001 (ZX3119) | 561 грн. |
Змішувач для умивальника з нерж. сталі SUS304 Zerix Fox-001 (ZX3119) | 561 грн. |
Змішувач для раковини ZERIX FOX-001 (ZX3119) | 561 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →