Литий диск Replica RA77 8x18/5x112 ET47 DIA66,6
від 5 713 до 6 448 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації Replica RA77 1
Характеристики
Replica RA77 8x18/5x112 ET47 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica RA77 8x18/5x112 ET47 DIA66,6
Сортувати
Диски Replica Audi (RA77) 8x18 5x112 ET47 DIA66,6 (MS) | 5 713 грн. |
Replica RA77 MS R18 W8 PCD5x112 ET47 DIA66.6 | 6 436 грн. |
Replica RA77 MS R18 W8 PCD5x112 ET47 DIA66.6 | 6 448 грн. |
Replica Replica RA77 8x18 5x112 ET47 DIA66.6 MS | 6 003 грн. |
Replica RA77 (R18 W8 PCD5x112 ET47 DIA66,6) 550548 | 5 847 грн. |
Replica RA77 8x18 5x112 ET47 DIA66.6 MS | 6 072 грн. |
Закрити
Схожі