Набор посуды Benson BN-312
Benson BN-312 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-312
Все цены 6 →Набір каструль з кришками Benson BN-312 6 предметів | 2 240 грн. |
Універсальний набір посуду Benson BN-312 набір 6 предмети приладдя для кух | 2 788 грн. |
Набір посуду Benson BN-312 з мармуровим антипригарним покриттям з 6 предме | 2 239 грн. |
Набір посуду Benson BN-312 з мармуровим антипригарним покриттям з 6 предме | 2 979 грн. |
Набір посуду з мармуровим покриттям Benson BN-312, 6 предметів, Чорний. На | 2 399 грн. |
Набір посуду з мармуровим покриттям Benson BN-312, 6 предметів, Чорний. На | 2 420 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →