Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   Benson

Набір посуду Benson BN-386

Фото - Каструля Benson BN-386
Benson BN-386
Колір
Тип
набір посуду
Основних предметів
3 шт.
Комплектація
3 каструлі
Розмір
20 см
22 см
24 см
Об'єм
2.4 л
4.6 л
5.6 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
використання в духовці
отвір для пари
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Німеччина
Офіційний сайт
benson.com.ua
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2023
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.

Купити Benson BN-386

Усі ціни 10 →

Набір каструль з мармуровим покриттям Benson BN-386 6 предметів

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kichelgе З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 244 грн.

Набір каструль-казанів Benson 6 предметів із мармуровим покриттям (BN-386)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SKL SHOP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 750 грн.

Набір каструль Benson BN-386 6пр.

Маркетплейс: Rozetka.ua  Розумна лама З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 670 грн.

Набір каструль Benson BN-386 6 ін. з антипригарним покриттям Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Vioshop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 199 грн.

Набір каструль Benson BN-386 з мармуровим антипригарним покриттям 6 предметів Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  LadiiO З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 399 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Benson BN-386