Набір посуду Benson BN-215
Benson BN-215 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-215
Усі ціни 7 →Каструлі Benson BN-215 6пр. | 4 251 грн. |
Набір каструль 11л, 13л, 16л із нержавіючої сталі Benson BN-215 (6 предмет | 3 569 грн. |
Набір нержавіючих каструль. 6 предметів (11л, 13л, 16л) - Benson BN-215 | 2 990 грн. |
Набір каструль із нержавіючої сталі Benson BN-215 11/13/16 л 6 предметів | 3 360 грн. |
Набір каструль ( 11л/ 13л /16 л) із нержавіючої сталі Benson BN-215 на 6 п | 4 751 грн. |
Набір каструль ( 11л/13л/16 л) із нержавіючої сталі Benson BN-215 на 6 пре | 4 751 грн. |
Набір каструль із нержавіючої сталі з кришками Benson BN-215 6 предметів S | 3 899 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →